DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jezdecký klub ATREJ

O Nás

 

  • Našimi klienty a členy klubu jsou lidé všech věkových kategorií. Věnujeme jak  výuce velmi malých dětí,při které se věnujeme hlavně rovnováze a vnímavosti dítěte, též i celkovému vztahu ke zvířeti, tak výuce dospívajících či dospělých zájemců, kde se zaměřujeme na konkrétní výcvik. Výcvik je dle požadavků zaměřen buď na rekreační nebo sportovní pokračovaní. Náš klub už vyslal k ZZVJ(zkoušky základního výcviku jezdce) bez mála 20, nyní aktivně závodících, členů. 
  •  Naši členové již získali spoustu pěkných a důležitých ocenění v jezdeckém sportu. Ve sportu se věnujeme drezuře, parkuru a všestrannosti a to nejen s velkými koňmi, ale i v pony sportu.    

Finále extraligy 2006(Andrea Neradová-Tony2,3.místo)-druhá zleva

  • Věnujeme se i různým vystoupením na akcích. Například jízdě v dámském sedle,různé skokové ukázky atd. Díky velmi dobré spolupráci s EquiHanuš, Filmkou Praha, Staj Trojan máme možnost hrát ve filmech a reklamách. Díky spolupráci s Ing.Petrem Barvíkem, který je naším výborným show jezdcem, máme možnost nahlédnout do tajů středověkých rytířských turnajů nebo jiných zajímavých vystoupení u nás i v zahraničí.

Strakonice 2007-,,strakonické rumpálování'' rytířský turnaj

  •  Dále pořadáme spoustu akcí jak pro koňáky tak pro diváky. Například veřejné tréninky, hubertovu jízdu, plavení koní, dětské dny, celodenní výlety, svatby a jiné příležitostné akce.

Plavení koní

 Pokud vás jen trochu zaujala naše činnost navštivte nás nebo nám zavolejte a nebo aspoň zalistujte v našich webových stránkách¨
 


 

Tohle všechno je naše vedoucí Andrea Stránská

P1050821.JPG

PIC_0092.JPG    PIC_0054.JPG